TK-GaminG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TK-GaminG

TK-GaminG clan site.Welcome and enjoy :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Neka budala se predstavila... check it out...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zOrg




Broj poruka : 4
Godina : 34
Location : Serbia, Belgrade, Karaburma [PBP]
Datum upisa : 06.12.2008

Neka budala se predstavila... check it out... Empty
PočaljiNaslov: Neka budala se predstavila... check it out...   Neka budala se predstavila... check it out... Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 5:41 pm

A sta ja treba ovde da radim? El da kazem nesto o sebi? Pa ja ne znam sta bih mogao reci... Aj dajte neki predlog =) Poceo sam CS da igram prekjuche, zivim u bg-u (na karaburmi), ne! ne navijam za ofk jer ne navijam nizakoga, ali bijem sa ofkovcima =)... iam 2 metra 135kg i 19 god (89to) i mrzim kad mi ljudi kazu da sam mali =0 NAUCHITE SRPSKI JEZIK! NE KAZE SE MALI NEGO MLAD!!! (obicno to rade stariji od mene) eto tolko od ja... aj sad pozz idem igram wow... P.S. Kuxy nabijem te na kuratz!!! xD
Nazad na vrh Ići dole
KuXy aKa Vodozemac

KuXy aKa Vodozemac


Broj poruka : 86
Godina : 30
Location : Zemun
Datum upisa : 29.11.2008

Neka budala se predstavila... check it out... Empty
PočaljiNaslov: Re: Neka budala se predstavila... check it out...   Neka budala se predstavila... check it out... Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 5:55 pm

zOrg ::
A sta ja treba ovde da radim? El da kazem nesto o sebi? Pa ja ne znam sta bih mogao reci... Aj dajte neki predlog =) Poceo sam CS da igram prekjuche, zivim u bg-u (na karaburmi), ne! ne navijam za ofk jer ne navijam nizakoga, ali bijem sa ofkovcima =)... iam 2 metra 135kg i 19 god (89to) i mrzim kad mi ljudi kazu da sam mali =0 NAUCHITE SRPSKI JEZIK! NE KAZE SE MALI NEGO MLAD!!! (obicno to rade stariji od mene) eto tolko od ja... aj sad pozz idem igram wow... P.S. Kuxy nabijem te na kuratz!!! xD

reklo bi se dobro dete na prvi pogled zzzzz cheers cheers pig elephant
Nazad na vrh Ići dole
Shifter

Shifter


Broj poruka : 26
Datum upisa : 22.11.2008

Neka budala se predstavila... check it out... Empty
PočaljiNaslov: Re: Neka budala se predstavila... check it out...   Neka budala se predstavila... check it out... Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 1:10 pm

ooo hoo hoo pa odakle si ti doshao... cCc neje te bilo 100000.. god
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neka budala se predstavila... check it out... Empty
PočaljiNaslov: Re: Neka budala se predstavila... check it out...   Neka budala se predstavila... check it out... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Neka budala se predstavila... check it out...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TK-GaminG :: Predstavljanje Članova Foruma-
Skoči na: