TK-GaminG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TK-GaminG

TK-GaminG clan site.Welcome and enjoy :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Na kom serveru igrate??

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Nemus
Admin
Nemus


Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.12.2008

Na kom serveru igrate?? Empty
PočaljiNaslov: Na kom serveru igrate??   Na kom serveru igrate?? Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 12:24 am

Kao sto i sam topic kaze na kom serveru igrate???
Nazad na vrh Ići dole
KuXy aKa Vodozemac

KuXy aKa Vodozemac


Broj poruka : 86
Godina : 30
Location : Zemun
Datum upisa : 29.11.2008

Na kom serveru igrate?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na kom serveru igrate??   Na kom serveru igrate?? Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 2:43 pm

igrao sam na abcXaos mislim da se tako zove Very Happy:D:D:D (igrao sam wow citavih 10 minuta i onda sam provalio da mi je slaba ram memorija Very Happy:D)
Nazad na vrh Ići dole
Nemus
Admin
Nemus


Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.12.2008

Na kom serveru igrate?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na kom serveru igrate??   Na kom serveru igrate?? Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 12:21 am

axaxa
Nazad na vrh Ići dole
*PRD0m!r*

*PRD0m!r*


Broj poruka : 39
Godina : 30
Location : kod mesata
Datum upisa : 16.01.2009

Na kom serveru igrate?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na kom serveru igrate??   Na kom serveru igrate?? Icon_minitimePet Jan 16, 2009 8:20 pm

igrao na wowscape... ja slucajno updateov'o na 3.0.3, a scape jos na 2.4

i sad cekam da oni update, a za to vreme moje drustvo nabavlja sunwell gear dok ja samo sedim sa mojim sadasnjim gearom ( t6 full, ali head je sargeras, i legs od fm ili bruta, ko god dropuje onaj imba legs za roguea, oba glaiva, mada koristim kalov dager za mh, trinketi ilindanov i trenutno koristim cenarion cross, mada hocu da ga promenim, zamenicu ga sa onim iz SSC-a, koji daje 300ap na crit udarcu.. ringovi od ilija i akame, cloak od KT-a u eye, ne mt, mada hocu onaj cloak iz SWP, neck mi je od twinsa, mada trebam da nabavim brutov bolji je, veci ap i stam... bow od twinsa, strele iz cenariona. )

igrao sam i na toxic, ali su izbrisali server
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Na kom serveru igrate?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na kom serveru igrate??   Na kom serveru igrate?? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Na kom serveru igrate??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TK-GaminG :: Blizzard :: World of Warcraft-
Skoči na: